indirimlikodu.com Kullanım Koşulları
Yasal haklarınız, çözüm yollarınız ve yükümlülükleriniz hakkında önemli bilgiler içerdiğinden lütfen bu Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyun. Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet ediyorsanız, lütfen bu Hizmet Koşullarının bir tahkim hükmü ve toplu davadan feragat içerdiğini unutmayın. indirimlikodu.com ile olan anlaşmazlıkların nasıl çözüleceğini etkiler. Bu şartları kabul ederek, bu tahkim hükmüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Lütfen dikkatlice okuyunuz. Tahkime gitmek istemiyorsanız, aşağıdaki tahkim hükmünde verilen talimatları izleyerek tahkim hükmünden vazgeçebilirsiniz.

Genel Bakış
indirimlikodu.com (veya “biz”, “bizi” veya “bizim”), yenilikçi alışveriş uygulamaları, web siteleri ve dijital platformlardan oluşan bir ağ aracılığıyla bir e-ticaret ekosistemini (“Platform”) barındırır ve işletir; Diğer web siteleri. Diğer şeylerin yanı sıra, (a) sosyal medya fenomenlerinin ve yaratıcılarının (“Etkileyiciler”) sponsorlu pazarlama kampanyaları (“Kampanyalar”) İçeriği (“İçerik”) oluşturmak için markalar, reklamverenler ve pazarlama ajansları (“Markalar”) ile bağlantı kurmasına ve işbirliği yapmasına yardımcı oluyoruz. ), (b) Markalar, kampanya oluşturmak ve yürütmek için etkileyicilerle bağlantı kurarak ve işbirliği yaparak pazarlama kampanyaları için içerik oluşturur.
Bazen Platformumuzu veya Hizmetlerimizi kullanan veya bunlara erişen kişilerden, bağlama bağlı olarak “kullanıcılar” ve “sizin” veya “siz” olarak söz ederiz. Platforma bir şirket veya başka bir tüzel kişilik adına erişirseniz veya Hizmetleri kullanırsanız, söz konusu tüzel kişiliği ilzam etme yetkisine sahip olduğunuzu beyan ve taahhüt edersiniz; bu durumda “sizin” veya “siz” söz konusu tüzel kişiyi ifade eder . Ayrıca, bu Koşullarda, bağlam aksini gerektirmedikçe, bir cinsiyete atıfta bulunan kelimeler tüm cinsiyetleri kapsar ve tekili ifade eden kelimeler çoğulu da kapsar ve bunun tersi de geçerlidir.

Şartları kabul et
Siteyi ve Site veya bağlı uygulamalar aracılığıyla sunulan herhangi bir hizmeti (toplu olarak “Hizmetler”) kullanarak veya bunlara erişerek, aşağıdaki şart ve koşullara (“Kullanım Koşulları” veya “Şartlar”) ve Gizliliğimize bağlı kalmayı kabul edersiniz. Politika. Lütfen bu Koşulları ve Gizlilik Politikamızı dikkatlice okuyun. Gizlilik Politikamız https://indirimlikodu.com/gizlilik-politikasi/ adresinde mevcuttur ve referans olarak bu Koşullara dahil edilmiştir. Gizlilik Politikamız da dahil olmak üzere bu Şartları kabul etmiyorsanız, Siteden veya Hizmetlerden bilgi alma veya Siteyi veya Hizmetleri başka bir şekilde kullanmaya devam etme yetkiniz yoktur. Bu Koşulların herhangi bir hükmü indirimlikodu.com ile bir taraf arasında müzakere edilen bir sözleşmeyle çelişiyorsa, müzakerenin dili geçerli olacaktır. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen Siteyi veya bağlı mobil uygulamaları veya hizmetleri kullanmayın. Kullanım Koşulları, yalnızca Sitede gezinen veya bir hesap açan veya tazminat karşılığında Site için materyal hazırlayanlar da dahil olmak üzere Site ve Hizmetlerin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Sitelerin, Hizmetlerin, Kullanım Şartlarının farklı bölümlerinin veya türlerinin kullanıcıları farklı şekilde etkilediğinin farkında olmalısınız, bu nedenle bu Şartları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Hizmetlerimiz, Sitenin diğer kullanıcıları tarafından gönderilen içeriğe (makaleler ve tüketici kılavuzları dahil) erişimi içerse de, bu kullanıcı gönderilerinin yazarları değiliz. Burada öne sürülen hiçbir iddianın geçerliliği veya doğruluğu üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Ancak, herhangi bir Kullanıcı Gönderimini kullanırsanız, bunun riski size ait olmak üzere yapılır ve tüm garantileri açıkça reddederiz.

Tekrar düzeltme yapmak
indirimlikodu.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Platformu, Hizmetleri geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya durdurma veya bu Şartları herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Bu Koşullarda değişiklik yapmamız halinde, değişiklikleri Sitede yayınlayacağız. Bu Koşullarda yapılan değişiklikler yayınlandıktan sonra otomatik olarak geçerli olacaktır. Değişiklikleri yayınladıktan sonra Platforma veya Hizmetlere erişmeye veya bunları kullanmaya devam ederek, değiştirilen Koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Değiştirilen Koşulları kabul etmiyorsanız tek başvurunuz Platform ve Hizmetlere erişimi veya bunları kullanmayı durdurmak olacaktır.
Hesap kaydı ve hizmetler

Nitelikli
Platformumuzu kullanarak veya Platformumuza erişerek, en azından ikamet ettiğiniz ülke, eyalet veya ilde reşit olma yaşında olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz ülke, eyalet veya ilde reşit olma yaşında olduğunuzu beyan edersiniz ve şunları sağlarsınız: bize bakmakla yükümlü olduğunuz küçük kişilerden herhangi birinin Platformu kullanmasına izin vermeyi kabul edersiniz. Bu Koşullar kapsamındaki Platform ve Hizmetlerin kullanımına, ikamet ettiğiniz yargı bölgesindeki geçerli tüm yasa ve yönetmeliklerin izin vermesini sağlamaktan yalnızca siz sorumlusunuz.

Genel
Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, söz konusu hakkın veya hükmün gelecekte uygulanmasından feragat anlamına gelmez. Bu tür herhangi bir hak veya hükümden feragat, yalnızca yazılı olması ve indirimlikodu.com’nin usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş bir temsilcisi tarafından imzalanması durumunda geçerli olacaktır. Bu Koşullarda açıkça belirtilmediği sürece, taraflardan herhangi birinin bu Koşullar kapsamındaki herhangi bir çözüm yolunu kullanması, bu Koşullar kapsamındaki veya başka bir şekildeki diğer çözüm yollarına halel getirmeyecektir. Herhangi bir nedenle, bir hakemin veya yetkili mahkemenin bu Koşulların herhangi bir hükmünü geçersiz veya uygulanamaz bulması durumunda, söz konusu hüküm izin verilen azami ölçüde uygulanacak ve bu Koşulların diğer hükümleri tam olarak yürürlükte kalacaktır.

Sitenin ve/veya Uygulamanın belirli özellikleri veya alanları (ve Hizmetlere veya İçeriğin belirli yönlerine erişiminiz veya bunları kullanımınız), yayınlanmış farklı hüküm ve koşullara sahip olabilir veya ek hüküm ve koşulları kabul etmenizi gerektirebilir. Bu Şartlar ile Sitenin, Hizmetlerin veya İçeriğin belirli bir alanı için yayınlanan şartlar ve koşullar arasında bir çelişki olması durumunda, Sitenin, Hizmetlerin veya İçeriğin o alanını kullandığınızda veya bu alana eriştiğinizde ikinci şartlar ve koşullar geçerli olacaktır. , hizmetler veya içerik.
Kaydolarak veya bu Koşulları kabul etmek için tıkladığınızda, bu Koşulları, kaydolduğunuz tarihten itibaren geçerli olan Amerika Birleşik Devletleri Küresel ve Ulusal Ticarette Elektronik İmzalar Yasası (“Elektronik İmzalar Yasası”) uyarınca elektronik olarak yerine getirdiğiniz kabul edilecektir. bir hesap (15 U.S.C. § 7001 ve devamı). Bir hesap oluşturarak, bu Koşulları, tüm değişiklikleri ve diğer kullanıcılarla yapılan tüm sözleşmeleri elektronik olarak almayı, indirmeyi ve yazdırmayı bildiğinizi ve istekli olduğunuzu onaylarsınız. Kaliforniya sakinlerine duyuru
Kaliforniya’da ikamet ediyorsanız, Kaliforniya Medeni Kanunu Bölüm 1789.3 uyarınca, Kaliforniya Tüketici İşleri Bakanlığı Tüketici Hizmetleri Bölümü Şikayet Yardım Birimi ile 1625 N. Market Blvd., Suite S-202 adresinden yazılı olarak iletişime geçebilirsiniz. Platform veya Hizmetlerle ilgili bir şikayeti çözüme kavuşturmak veya Platform veya Hizmetlerin kullanımına ilişkin daha fazla bilgi almak için Sacramento, California 95834 veya (800) 952-5210 numaralı telefonu arayın.

Tüm anlaşma
Bu Şartlar, Hizmetle ilgili olarak indirimlikodu.com ile sizin aranızda tam ve münhasır anlayış ve anlaşmayı teşkil eder ve sözlü veya yazılı olarak önceki tüm mutabakatların veya sözleşmelerin yerine geçer ve bunların yerine geçer.
Yasal Uyarı: Bu Şartların orijinal, yasal olarak bağlayıcı versiyonu İngilizce olarak yazılmıştır. Ana dili İngilizce olmayan bir kişi veya yazılım tarafından başka dillere çevrilmesi durumunda, İngilizce sürüm ile çevrilmiş sürüm arasında farklılıklar olabilir. Böyle bir durumda İngilizce versiyon, çevrilmiş versiyonun yerine geçecektir.